top of page

Par mums

“Es mīlu savu darbu un palīdzu klientiem sasniegt teicamus rezultātus.”

Nataļja Kersna - kosmetologs, starptautiskās CIDESCO asociācijas un Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas biedrs, LSPA fizioterapijas fakultātes studente.

Ultratone Kosmetoloģijas Telpa jau darbojas 12 gadus un ir specializējusies gan uz aparātu, gan klasisko kosmetoloģiju, piedāvājot plašu procedūru klāstu kā ķermenim tā arī sejai. 

 

Mēs darbojamies ar angļu iekārtu Ultratone un franču kosmētiku Algotherm, nepārtraukti pilnveidojoties un papildinot zināšanas par jaunumiem kosmetoloģijā.

Ultratone jums palīdzēs ātri atgūt formu pēc dzemdībām, atbrīvoties no celulīta, kļūt slaidākai, samazināt krunciņas uz sejas vai vienkārši kļūt starojošai un neatvairāmai. Katrs apmierināts un laimīgs klients priecē arī mūs!

Iekārta

Angļu kompānija Ultratone izstrādā un ražo inovatīvo kosmetoloģijas aprīkojumu kopš 1962 gada.

Aparatūras radīšanā piedalījusies ārstu komanda no Londonas universitātes, Gertas Vrbovas medicīnas doktora, neiroloģijas, anatomijas un bioloģijas profesora virsvadībā.

 

Ultratone tiek izmantots gan estētiskajā medicīnā, gan rehabilitācijā - lai ārstētu un sagatavotu sportistus sacensībām.

Pēc kāda principa darbojas Ultratone? Lielākā daļa mūsu organisma funkciju tiek kontrolēta ar nervu impulsu palīdzību, kas tiek sūtīti no smadzenēm. Ultratone Futura Pro imitē šos impulsus vajadzīgā rezultāta sasniegšanai – notievēšanai, tonusam, fitnesam, celulīta ārstēšanai un daudziem citiem mērķiem.

Katra no aparāta programmām sūta vispiemērotākos impulsus izvēlēto mērķu sasniegšanai. Piemēram, kad Jūs nodarbojaties ar sportu, nervu impulsi liek Jūsu muskuļiem sasprindzināties un atslābt. Aparāts reproducē šos naturālos signālus, liekot muskuļiem strādāt pēc šī paša parauga ar mazāku muskuļu pārpūles un izstiepšanas risku. Salīdzinājumam, viena notievēšanas procedūra ar Ultratone Futura Pro ir ekvivalenta pusotru stundu ilgam treniņam sporta zālē.

Ultratone procedūrās pielieto fizioloģiski estētiskus paņēmienus, kas nodrošina labu un ilgstoši noturīgu rezultātu.

Ultratone aparatūra ir sertificēta saskaņā ar eiropas standartiem CE un atbilst amerikāņu standartam FDA. Aparatūra tiek ražota Anglijā.

IEKĀRTA

Kosmētika

Ultratone Kosmetoloģijas Telpa darbojas ar profesionālo franču kosmētiku Algotherm.

Algotherm produkcija tiek ražota kopš 1962. gada, sadarbojoties ar vadošajiem jūras pētniecības universitātēm.

Algotherm kosmētika tiek ražota no aļģēm, kas vāktas Francijā, piekrastes joslās Bretagne reģionā - UNESCO rezervuārā.

Kosmētikas ražošanā izmanto brūnaļģes, sarkanās un zilās aļģes. Aļģes netiek ķīmiski apstrādātas, bet sasmalcinātas pūderī.  Pateicoties tam tiek radīts tīrs un bioloģiski aktīvs produkts. 

Algotherm kosmētika ir bagāta ar kāliju, magniju, cinku, aminoskābēm, kā arī satur dabīgās augu eļļas un vitamīnus.

KOSMĒTIKA
SALONS

Salons

Salons atrodas Purvciemā, Ūnijas ielā 91 - vienstāvu ēkā, labiekārtotā teritorijā, blakus atrodas bezmaksas autostāvvieta. Kaimiņos atrodas ārsta privātprakse.

Ultratone Kosmetoloģijas telpa

Ultratone Kosmetoloģijas Telpa jau darbojas 7 gadus un ir specializējusies gan uz aparātu, gan klasisko kosmetoloģiju, piedāvājot plašu procedūru klāstu kā ķermenim tā arī sejai.

Mēs mīlam savu darbu, kas mums sniedz gandarījumu un garantē labus rezultātus. Ultratone jums palīdzēs ātri atgūt formu pēc dzemdībām, atbrīvoties no celulīta, kļūt slaidākai, samazināt krunciņas uz sejas vai vienkārši kļūt starojošai un neatvairāmai. Katrs apmierināts un laimīgs klients priecē arī mūs!

bottom of page