top of page

Kas ir biostimulācija?

Lielākā daļa mūsu organisma funkciju tiek kontrolēta ar nervu impulsu palīdzību, kas tiek sūtīti no smadzenēm. Biostimulācija ar Ultratone iekārtu imitē šos impulsus vajadzīgā rezultāta sasniegšanai – notievēšanai, tonusam, fitnesam, celulīta ārstēšanai, sejas atjaunošanai un daudziem citiem mērķiem.

Cik bieži vajadzētu apmeklēt procedūras? Kādas procedūras ir piemērotas tieši man?

Procedūru kurss parasti sastāv no 12 apmeklējumiem, pa 2-3 reizēm nedēļā. Informāciju par procedūru piemērotību un apmeklējumu biežumu jums sniegs speciālists pirmajā tikšanās reizē. Konsultācija tiek sniegta bez maksas.

Es vēlos atjaunot formu pēc dzemdībām, kad es varētu sākt procedūru kursu? Vai var veikt šīs procedūras bērna zīdīšanas periodā?

Procedūras ķermenim var veikt 2 mēnešus pēc dabīgām dzemdībām un 4 mēnešus pēc ķeizargrieziena operācijas. Tomēr pirms procedūru veikšanas būtu vēlama ginekologa konsultācija. Nav kontrindikāciju kas liegtu veikt šāda veida procedūras barojošām māmiņām.

Vai procedūras ir nekaitīgas? Vai ir kontrindikācijas procedūru veikšanai?

Procedūras ir pilnīgi nekaitīgas un drošas. Visa Ultratone aparatūra un procedūru metodika atbilst amerikāņu standartam FDA un eiropas standartam CE.

​Procedūras kontrindicētas klientiem ar kardiostimulatoriem, grūtniecību, epilepsiju, tromboflebītu, onkoloģiskām saslimšanām, iedzimtām sirdskaitēm, hemofīliju un jebkuru akūtu iekaisuma procesu.

Jautājumi & Atbildes

Ultratone Kosmetoloģijas telpa

Ultratone Kosmetoloģijas Telpa jau darbojas 7 gadus un ir specializējusies gan uz aparātu, gan klasisko kosmetoloģiju, piedāvājot plašu procedūru klāstu kā ķermenim tā arī sejai.

Mēs mīlam savu darbu, kas mums sniedz gandarījumu un garantē labus rezultātus. Ultratone jums palīdzēs ātri atgūt formu pēc dzemdībām, atbrīvoties no celulīta, kļūt slaidākai, samazināt krunciņas uz sejas vai vienkārši kļūt starojošai un neatvairāmai. Katrs apmierināts un laimīgs klients priecē arī mūs!

bottom of page